Od autora

Telewizja Interaktywna: Wstęp : Od autora
Ostatnia modyfikacja: 2006/7/9, 19:31Szeroko rozumianą informatyką i zastosowaniami najnowocześniejszych mediów zajmuję się od kilkunastu lat. Jednym z efektów tych zainteresowań są regały obciążone tysiącami stron książek o systemach operacyjnych, językach programowania i rozwiązaniach, które są już przeszłością. Nie będzie do niej powrotu. Sentyment do czasów minionych i połaci lasu wyciętych dla pozyskania papieru sprawiają, że ciągle trzymam woluminy, do których nie zaglądałem od lat i raczej zaglądał już nie będę.

Podejrzewam, że podobny los spotka co najmniej część opowieści, którą chcę przytoczyć. Wiem też – z plakatów, które widuje od dzieciństwa – że las rośnie długo. Dlatego zdecydowałem się wydać tę książkę w Internecie. Mam nadzieję, że taka forma okaże się dla czytelników korzystna.

W miarę porządkowania materiałów i notatek publikował będę kolejne rozdziały. Istniejący już dzisiaj spis treści – który nie powinien ulec zasadniczym zmianom – pozwala zorientować się w tematyce, którą chcę poruszyć.

Andrzej Szewczyk
14. czerwca 2006

Dodaj komentarz

Imię, nazwisko, login, cokolwiek
E-mail (opcja, będzie prezentowany bezpiecznie)
WWW (opcja, na początku dodaj http://)
Treść komentarza: