Publikowane treści stanowią chronioną prawem autorskim moją własność. Ewentualne cytowanie materiałów innych autorów, prezentowanie znaków identyfikacyjnych firm i instytucji oraz ich logotypów stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości. Materiały obce są prezentowane w dobrej wierze jako ilustracja omawianych zagadnień.
Treści publikowane przez użytkowników w formie komentarzy wyrażają jedynie ich opinię. Nie ponoszę za nie odpowiedzialności, zachowując prawo do moderacji. W znakomitej większości przechowuję pliki źródłowe wszystkich zdjęć w wysokiej rozdzielczości.
W przypadku wszelkich wątpliwości związanych z warunkami korzystania proszę o kontakt.

Korzystanie w celach niekomercyjnych

Autorów blogów, stron prywatnych i innych niekomerycjnych zachęcam do powoływania się na treści, cytowania i umieszczania odwołań w dowolnej formie, na przykład:

Informacja pochodzi z serwisu <a href="https://szewo.com/">Andrzeja Szewczyka</a>

Za każdym razem będę wdzięczny za informację o takim odwołaniu.

Korzystanie w celach komercyjnych

Jakiekolwiek treści mojego autorstwa – artykuły, zdjęcia, programy i skrypty – mogą być publikowane poza witryną szewo.com, w miejscu, którego charakter może zostać uznane za komercyjny, wyłącznie za moją zgodą. Częstym argumentem – który zazwyczaj mnie przekonuje – jest okazanie dowodu wpłaty uczciwej kwoty np. na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Nie zmuszam nikogo do dobroczynności, ale taka forma zapłaty za moją pracę czasem jest dla mnie wygodna.

Comments are closed.