Zjeździliśmy Silicon Valley. Kampus Uniwersytetu Stanforda tak mi się podoba, że chętnie bym wrócił na studia.
Uniwersytet Stanford

Uniwersytet Stanford

Uniwersytet Stanford

Uniwersytet Stanford

Uniwersytet Stanford

W Palo Alto przed garażem, w którym powstała Hewlett-Packard, dając początek całej Dolinie Krzemowej byliśmy sami. Sąsiedzi wystawiali śmietniki i musiałem przestawić samochód.
Garaż HP

Przed garażem, do którego Steve Jobs i Steve Wozniak przenieśli siedzibę Apple z mieszkania rodziców tego pierwszego, też nikogo.
Garaż Jobsa

W siedzibie Google w Mountain View dobrze traktują ludzi, którzy napisali o nich książkę (ISBN 9788372793423).
Siedziba Google

Siedziba Google

Siedziba Google

Siedziba Google

Nowa siedziba Apple w Cupertino jest, hmmm, oszałamiająca.
Siedziba Apple

Siedziba Apple

Siedziba Apple

Siedziba Apple

Kampus Facebooka w Menlo Park to pierdyliard budynków malowaniem nawiązujących do hotelu Sobieski w Warszawie rozmieszczonych na parkingu jak w centrum handlowym Janki przed remontem, ale większym. Zuckerberg przejął siedzibę po Sun Microsystems.
Siedziba Facebooka

Siedziba Facebooka

Siedziba Facebooka

Słynny billboard przy Hacker Way z kciukiem Facebooka, gdzie wszyscy robią sobie selfiaczki, to zalepione oznaczenie poprzedniego właściciela. Zwyczajny paździerz. Zuckenber zrobił to jednak specjalnie. Odwrócił logo poprzednika i od frontu przykrył je swoim. Tył ma przypominać pracownikom, co może stać się z ich firmą, jeśli spartolą swoją robotę.
Słynny billboard przy Hacker Way z kciukiem Facebooka, gdzie wszyscy robią sobie selfiaczki, to zalepione oznaczenie poprzedniego właściciela. Zwyczajny paździerz. Zuckenber zrobił to jednak specjalnie. Odwrócił logo poprzednika i od frontu przykrył je swoim. Tył ma przypominać pracownikom, co może stać się z ich firmą, jeśli spartolą swoją robotę. <img src="https://szewo.com/wp-content/uploads/2018/08/facebookhq2.jpg" alt="Siedziba Facebooka" width="1920" height="1393" class="aligncenter size-full wp-image-7190" />

Trasa USA z dziećmi:
Nowy Jork na początek, Księgarnia Strand, Waszyngton, czyli stolica, ‎Muzeum Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej, Cmentarz Arlington, San Francisco, Dolina Krzemowa, Big Sur, Long Beach, Hollywood, Beverly Hills, Santa Monica, Pierwsza restauracja McDonald’s, Route 66, Las Vegas, Zapora Hoovera, Wielki Kanion, Kanion Antylopy, Page, Horseshoe Band, Zapora i Kanion Glenn, Park Narodowy Zion, Dolina Śmierci, Prom Kosmiczny Endeavour, Końcówka w Los Angeles
a także: Co przeczytać i obejrzeć prze wyjazdem do USA, Czym jeździć po USA i jak tam dolecieć, USA dla miłośników lotnictwa.

Podziel się ze znajomymi:
 •  
 •  
 •  
 •  
Komentarze
 • Harvey Specter
  Posted at 6:21 am 27 sierpnia 2018
  Robertson
  Author

  Garaż Steva Jobsa rzeczywiście wygląda zwyczajnie. Fajnie takie miejsce zobaczyć.

 • Harvey Specter
  Posted at 11:48 am 4 września 2018
  Mario
  Author

  Można tam sobie tak po prostu wejść z ulicy?

 • Dodaj komentarz